top of page

Tüm İhtiyaçlarınıza Yönelik
Hizmetler

Sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Projelerimizi sizler için özel olarak tasarlıyoruz.

Kırmızı bina

Konut İhtiyacı

Safestruc konut projelerimizi sizlerin isteklerine göre tasarlıyoruz. İlk temastan son dokunuşa kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemsiyor ve onlar için özel olarak tasarımlar yapıyoruz.

Aileniz ile geçirdiğiniz vakti değerli kılacak, sizlere konfor alanı sağlayacak, bütçe dostu, sağlam, güvenli ve estetik yapılar inşa ediyoruz.

Modern Ofis Binası

Ticari Bina İnşaatı

Safestruc olarak yalnızca konut inşaatı üretmiyoruz. Cold Formed Steel çözümlerimiz ile geliştirdiğimiz endüstriyel yapı serilerimizi tüm sosyal tesis, showroom, avm, okul veya eğitim binaları, hastane binaları, ticari binalar, fabrikalar, katlı otoparklar, depolar, çiftlikler gibi yapılarınızı inşa edebilmek için tasarladık.

Yaratıcı süreç

İnşaat Öncesi Planlama

Safestruc olarak inşaat öncesi planlama aşamalarına önem veriyoruz. Müşterilerimizle birebir diyologlar halinde alanında uzman ekibimiz ile birlikte detaylıca inşaat öncesi planlama yapıyor ve müşterilerimize sunuyoruz. 

Detaylı proje sürecimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mimarlık Modeli Çizim

Kişiye Özel Projeler

Safestruc evleri ile siz de hayalinizdeki eve kavuşun. Ytong gaz betonları ile inşaa ettiğimiz safestruc evlerinin tasarımlarını müşterilerimize özel olarak tasarlıyoruz.

​Müşterilerimiz hayalindeki evi uzman ekibimiz ile paylaştıktan sonra devamlı diyaloglar halinde istenilen metrekarede istenilen alana safestruc evlerini inşa ediyoruz.

Şantiye

Şantiye Yönetimi

Tasarlanan ve üretimi tamamlanan projeniz için uzman kadromuz ile profesyonel şantiye yönetimi gerçekleştiriyoruz.

​Projenin başından sonuna kadar müşterilerimizin yanında oluyor ve şantiye yönetimi konusunda her bir adımımızı müşterilerimize haber veriyoruz.

Beton köprü

Altyapı İnşaatı

Projenin inşa edileceği alanın coğrafi özellikleri göz önünde bulundurularak yeni inşa edilecek yapının statik yükleriyle projeye özel temel çalışmalarını yürütmekteyiz.

Altyapı ile ilgili sorunları sizler için çözüme kavuşturuyoruz.

bottom of page