top of page

Misyon & Vizyon

Hakkımızda

EŞSİZ SAFESTRUC EVLERİ

Safestruc olarak, Cold Formed Steel çözümleri ile geliştirdiğimiz ar-ge projemiz ile ticari ve konut çelik yapılara kalite, daha fazla sağlamlık, esneklik ve mimari estetik sunabilmeyi hedefledik.

Safestruc, yeni nesil çelik yapıların tasarımı, gelişimi, üretimi gibi konularda uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Hedefimiz, yeni nesil çevre dostu çelik yapıların sürekli geliştirilerek memnun müşteri kitlesinin arttırılmasıdır.

Asla vazgeçemeyeceğiniz konutlar, Ytong işbirliği ile hafif, ekonomik, doğal afetlere dayanıklı, minimum ses geçirgenliği, A sınıfı enerji verimliliği esas alınarak üretilmektedir. Sağlam ve güvenli yapısı ile istenilen alana istenilen projeleri üretmemize olanak sağlayan Safestruc evleri nesiller boyu konforlu yaşamanıza olanak sağlar.

MİSYON & VİZYON

Alanında uzman kadromuz ile geliştirdiğimiz Safestruc evleri sizlere asla vazgeçemeyeceğiniz konfor alanı sağlayacak.

Çelik yapılar ile çevreye verilen zararı en aza indiren, çevre dostu ve bütçe dostu evler üreterek gelecek  nesillere konfor alanı sağlayacak ürünler üretmeyi amaç edindik. 

Gayemiz 2023 yılından itibaren hiçbir yerde görmediğiniz ve hafif çelik yapı piyasasında çığır açacak son teknoloji ürünler ile geleneksel yapılara yenilik getirmektir. Aynı zamanda müşterileri odaklı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini ileri seviyelere taşımaktır. 

Hikayemiz

SAFESTRUC HİKAYEMİZ

Safestruc kurucusu Ali ERİŞ'in oğlu Osman Aras ERİŞ anlatıyor;

"Ben çelik sektörünün içine doğdum. Küçüklüğümden beri her zaman babam Ali Eriş'i örnek almaya gayret gösterdim. Babamın inovatif fikirleri, yaratıcı zekası ve her zaman ileri görüşlü olması beni bu yaşımda çok daha ileri noktalara taşıdı. 

Çelik yapı sektöründe uzun yıllardır yer alan babam Ali ERİŞ'i izleyerek, sorular sorarak, şirket toplantılarına, firma ziyaretlerine katılarak sektör ile ilgili ham bilgileri edinmeye çalıştım ve hala daha çalışıyorum. 

Cold Formed, kendi sistemi ile çalışan ve eşi olmayan bir yapı teknolojisidir. 

Babam Ali Eriş ile öğrendiğim ve en değer verdiğim şirket ilkemiz olan "GÜVENLİ" kelimesi bana Safestruc için bir ilham kaynağı oldu.

Aynı zamanda Cold Formed'e da bağlı olan SAES Yapı Firmamızın açılımı olan "Steel Architectural Engineering Solution" sloganını baz alarak "SAFE" kelimesinin "STEEL ARCHITECTURAL FRAMING ENGINEERING" ile bağlantılı olduğunu ve bu açılımın bize "SAFE" yani "GÜVENLİ" kelimesini verdiğini düşündüm.

Bu düşünce bir gün bir müşteri ziyaretinden dönerken araç içinde babam Ali ERİŞ ile istişare yaparken ortaya çıktı.

Ar-ge ve Ür-ge çalışmalarımız ile ortaya koyduğumuz sağlam, güvenli ve estetik mimari tasarım sunan yapı projemizi en iyi anlatacak olan "Güvenli Yapılar" "SafeStruc"ismini  bu şekilde bulmuş olduk. "

  Osman Aras ERİŞ

bottom of page